Kompleksowa pomoc w założeniu firmy

 Kancelaria zapewnia kompleksową usługę związaną z zakładaniem działalności gospodarczej. Całość spraw formalnych i prawnych w związku z założeniem firmy spoczywa na Kancelarii, co pozwala naszym Klientom oszczędzić czas oraz skupić się na efektywnym wejściu przedsiębiorstwa na rynek.

Bardzo ważną kwestią podczas zakładania nowej działalności gospodarczej jest wybór odpowiedniej formy prawnej nowo powstającej firmy, jak również wybór najlepszej formy opodatkowania. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc przy podjęciu decyzji, w celu jak najlepszej optymalizacji podatkowej. Pozwoli to na zmniejszenie obowiązkowych obciążeń podatkowych oraz zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa, co jest szczególnie istotne w początkowej fazie funkcjonowania firmy.

Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prawa handlowego i gospodarczego, a w szczególności:

  • Tworzenie, zmiana statutów i umów spółek handlowych
  • Tworzenie spółek handlowych (spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa, spółka komandytowo-akcyjna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka akcyjna)
  • Przeprowadzenie pełnego procesu rejestracji spółek w rejestrze przedsiębiorców (KRS), Urzędzie Skarbowym, Urzędzie statystycznym oraz ZUS
  • Obsługa organów spółek (posiedzenia zarządu, rady nadzorczej, zgromadzenia wspólników)
  • Stała obsługa korporacyjna spółek w tym zmiana umowy spółek, zgłoszenie informacji do KRS

W przypadku zawarcia stałej umowy z Kancelarią, proponujemy bezpłatne doradztwo podatkowe związane z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz przeprowadzenie procedur rejestracyjnych.

 

Wszystkie ceny świadczonych usług z zakresu zakładania działalności gospodarczej negocjowane są indywidualnie z naszymi Klientami.